Przejdź do głównej zawartości

Planery

"(...) proszę panią, ile jeszcze do końca?"

Uwielbiam kalendarze, plannery i wszystko inne co pomaga mi nie zapomnieć o tym, o czym zdarza mi się zapomnieć. Niestety nie zawsze mam czas, siłę czy nawet ochotę do tworzenia własnej listy zadań. W naszym zawodzie zorganizowanie to ważna sprawa, zwłaszcza gdy prowadzimy mobilną terapię i możemy wykorzystać tylko to co wzięliśmy ze sobą.
Przedstawiam wam kilka propozycji na planery, to do listy oraz kartę dla dziecka. Bo czasem nawet nasi mali pacjenci chcą mieć wszystko zaplanowane. ;)

1. Mój plan dnia & plan zadań dla pacjenta.


2. Mój wymarzony planer.


3. To do lista zadaniowa.


4. Organizery czasu do druku.


Pomysły zaczerpnięte z pinterest.com
Blog na facebooku [klik i łapka w górę]


Popularne posty z tego bloga

Rysunki z wyrazami

Fatum laptopowe. Jest mnie tutaj mniej, bo i mniej czasu, bo i sprzęt odmawia posłuszeństwa. W międzyczasie zbieram piny na pintereście, które przygotowuję do wykorzystania w terapii logopedycznej.
mój PINTEREST

Dzisiaj prezentuję Wam kształty z wyrazami do odczytania, do ćwiczenia w domu.

szlaczki kształty

W wakacje zdecydowanie się opuszczam w blogowaniu. Więcej zaangażowania wkładam teraz w wyszukiwanie pomocy dla osób, z którymi ćwiczę. I tak na przykład magiczne trójkąty z logozabawy ukradły mi chyba pół zajęć!
   W międzyczasie uczymy się czytać z moim bratem. Nie rozumiałam pojęcia "okres krytyczny" póki mały nie zaczął mnie katować chęcią czytania. Tym samym ucierpiała nauka pisania, która aktualnie wydaje się bardzo nudna! Trochę czytania, trochę zmyślania i mkniemy do przodu.

   Na przekór małemu zrobiłam kształtne szlaczki. A więc dzisiejszy post w zasadzie tylko o tym. Wypoczywajcie :)


koloRowanka "r"

Gotowa do druku, zagadkowa, a później kolorowa - kolorowanka. Skierowana do tych, którzy z "r" są na bakier.