Przejdź do głównej zawartości

czytanka z obrazkami [r]

Dzień dobry wszystkim.
Dzisiaj przedstawiam wam czytankę z obrazkami - dla dzieci umiejących czytać oraz dla tych, które tej sztuki jeszcze nie opanowały.
Jesteście ciekawi? Zapraszam.Na początku prezentujemy wycięte obrazki i nazywamy je aby czytając było łatwiej.
 

Wiecie gdzie szukać pliku do pobrania? Jest on na moim chomiku. Po prawej stronie w ramce "zapoznajmy się" znajdziecie link bezpośrednio do chomika.

Mam też do was drugą sprawę. Mianowicie część z was zna audio-słowo z grup na facebooku. Od jakiegoś czasu wrzucam tam tylko wybrane pomoce. Jeżeli chcecie wiedzieć co nowego na audio-słowo, to zapraszam do polubienia profilu na facebooku [link tutaj] . To właśnie na facebooku macie największą możliwość zobaczenia co robię oraz skorzystania z pomysłów i szablonów pomocy.

https://www.facebook.com/Audio-S%C5%82owo-802621689793760/timeline/
W najbliższym czasie dużo pomocy z szablonami do ściągnięcia. Jak to u mnie - zawsze czarno białe, jednak bardzo przejrzyste i ekonomiczne. Zapraszam.

Popularne posty z tego bloga

Rysunki z wyrazami

Fatum laptopowe. Jest mnie tutaj mniej, bo i mniej czasu, bo i sprzęt odmawia posłuszeństwa. W międzyczasie zbieram piny na pintereście, które przygotowuję do wykorzystania w terapii logopedycznej.
mój PINTEREST

Dzisiaj prezentuję Wam kształty z wyrazami do odczytania, do ćwiczenia w domu.

szlaczki kształty

W wakacje zdecydowanie się opuszczam w blogowaniu. Więcej zaangażowania wkładam teraz w wyszukiwanie pomocy dla osób, z którymi ćwiczę. I tak na przykład magiczne trójkąty z logozabawy ukradły mi chyba pół zajęć!
   W międzyczasie uczymy się czytać z moim bratem. Nie rozumiałam pojęcia "okres krytyczny" póki mały nie zaczął mnie katować chęcią czytania. Tym samym ucierpiała nauka pisania, która aktualnie wydaje się bardzo nudna! Trochę czytania, trochę zmyślania i mkniemy do przodu.

   Na przekór małemu zrobiłam kształtne szlaczki. A więc dzisiejszy post w zasadzie tylko o tym. Wypoczywajcie :)


koloRowanka "r"

Gotowa do druku, zagadkowa, a później kolorowa - kolorowanka. Skierowana do tych, którzy z "r" są na bakier.