Przejdź do głównej zawartości

duże pranie

    Pranie nie jest moim ulubionym zajęciem, jednak rysowanie wolę sto razy bardziej i narysowanie prania nie okazało się niczym nieprzyjemnym.
    Przygotowałam dość obszerny post, a materiały w nim zawarte są do stosowania bardzo intuicyjnego. Myślę, że bez instrukcji każdy będzie dobrze wiedział jak wykorzystać te pomoce.

Otóż skarpetki to najczęściej sekwencje. Czarno-białe rysunki służą do wykonywania poleceń, a tym samym sprawdzają słuchanie ze zrozumieniem (czerwona sukienka, niebieskie spodnie). Zobaczycie też kilka rysunków, na których jeden element nie pasuje do pozostałych. Koszulki układamy względem rozmiaru.
Popularne posty z tego bloga

Rysunki z wyrazami

Fatum laptopowe. Jest mnie tutaj mniej, bo i mniej czasu, bo i sprzęt odmawia posłuszeństwa. W międzyczasie zbieram piny na pintereście, które przygotowuję do wykorzystania w terapii logopedycznej.
mój PINTEREST

Dzisiaj prezentuję Wam kształty z wyrazami do odczytania, do ćwiczenia w domu.

szlaczki kształty

W wakacje zdecydowanie się opuszczam w blogowaniu. Więcej zaangażowania wkładam teraz w wyszukiwanie pomocy dla osób, z którymi ćwiczę. I tak na przykład magiczne trójkąty z logozabawy ukradły mi chyba pół zajęć!
   W międzyczasie uczymy się czytać z moim bratem. Nie rozumiałam pojęcia "okres krytyczny" póki mały nie zaczął mnie katować chęcią czytania. Tym samym ucierpiała nauka pisania, która aktualnie wydaje się bardzo nudna! Trochę czytania, trochę zmyślania i mkniemy do przodu.

   Na przekór małemu zrobiłam kształtne szlaczki. A więc dzisiejszy post w zasadzie tylko o tym. Wypoczywajcie :)


koloRowanka "r"

Gotowa do druku, zagadkowa, a później kolorowa - kolorowanka. Skierowana do tych, którzy z "r" są na bakier.