Przejdź do głównej zawartości

domino "s" w śródgłosie

Cześć i czołem! Lubię się z Wami witać, powitanie daje mi poczucie sensu publikowania pomocy. (Bo wiem, że robię to dla siebie, pacjentów i dla Was). To takie miłe, że odwiedzacie arbuzowy świat i korzystacie z pomocy (co widzę ukradkiem).

Dzisiaj nowość, nowy kierunek -> domino. Moje ukochane memo oddaje chwilę uwagi dla domina.
Dzisiaj postanowiłam nadrobić zaległości i śledziłam wasze blogi. Częstą pomocą było właśnie domino. Skoro taki trend to i ja będę trendy! Łapcie domino :)Jeżeli macie ochotę wydrukować domino, zapraszam do pobrania z chomika: CHOMIK
Zapraszam Was także na facebooka: FACEBOOK - każda łapka w górę dodaje mi skrzydeł!

Popularne posty z tego bloga

Rysunki z wyrazami

Fatum laptopowe. Jest mnie tutaj mniej, bo i mniej czasu, bo i sprzęt odmawia posłuszeństwa. W międzyczasie zbieram piny na pintereście, które przygotowuję do wykorzystania w terapii logopedycznej.
mój PINTEREST

Dzisiaj prezentuję Wam kształty z wyrazami do odczytania, do ćwiczenia w domu.

szlaczki kształty

W wakacje zdecydowanie się opuszczam w blogowaniu. Więcej zaangażowania wkładam teraz w wyszukiwanie pomocy dla osób, z którymi ćwiczę. I tak na przykład magiczne trójkąty z logozabawy ukradły mi chyba pół zajęć!
   W międzyczasie uczymy się czytać z moim bratem. Nie rozumiałam pojęcia "okres krytyczny" póki mały nie zaczął mnie katować chęcią czytania. Tym samym ucierpiała nauka pisania, która aktualnie wydaje się bardzo nudna! Trochę czytania, trochę zmyślania i mkniemy do przodu.

   Na przekór małemu zrobiłam kształtne szlaczki. A więc dzisiejszy post w zasadzie tylko o tym. Wypoczywajcie :)


koloRowanka "r"

Gotowa do druku, zagadkowa, a później kolorowa - kolorowanka. Skierowana do tych, którzy z "r" są na bakier.