Przejdź do głównej zawartości

pająk

W pierwszych słowach chciałabym podziękować Wam za odwiedziny. Nie spodziewałam się, że będziecie tak chętnie zaglądać na bloga, który jest dopiero w powijakach. Jeszcze raz dziękuję :)

Pająka stworzyłam na wzór znalezionego na stylowych, także nie podpisuję się pod nim całkowicie, jednak z "bardzo trudnym" wykonaniem poradziłam sobie sama.

Nawlekanie pajęczyny wedle schematu (aby poćwiczyć pamięć) lub dowolnie z pewnością pomoże rozwinąć dziecku koncentrację i zdolności manualne.
Jako pajęczynę zastosowałam białą włóczkę. Kolorowe tło może jeszcze bardziej umilić zabawę.Poznajcie pająka :)


Popularne posty z tego bloga

Rysunki z wyrazami

Fatum laptopowe. Jest mnie tutaj mniej, bo i mniej czasu, bo i sprzęt odmawia posłuszeństwa. W międzyczasie zbieram piny na pintereście, które przygotowuję do wykorzystania w terapii logopedycznej.
mój PINTEREST

Dzisiaj prezentuję Wam kształty z wyrazami do odczytania, do ćwiczenia w domu.

szlaczki kształty

W wakacje zdecydowanie się opuszczam w blogowaniu. Więcej zaangażowania wkładam teraz w wyszukiwanie pomocy dla osób, z którymi ćwiczę. I tak na przykład magiczne trójkąty z logozabawy ukradły mi chyba pół zajęć!
   W międzyczasie uczymy się czytać z moim bratem. Nie rozumiałam pojęcia "okres krytyczny" póki mały nie zaczął mnie katować chęcią czytania. Tym samym ucierpiała nauka pisania, która aktualnie wydaje się bardzo nudna! Trochę czytania, trochę zmyślania i mkniemy do przodu.

   Na przekór małemu zrobiłam kształtne szlaczki. A więc dzisiejszy post w zasadzie tylko o tym. Wypoczywajcie :)


koloRowanka "r"

Gotowa do druku, zagadkowa, a później kolorowa - kolorowanka. Skierowana do tych, którzy z "r" są na bakier.