Przejdź do głównej zawartości

łowienie w oceanie

W szafkach młodszych braci można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Zamiłowanie do składowania przeróżnych dupereli, na pozór zupełnie niepotrzebnych czasem się przydaje. Tak oto znalazłam mapę plaży i oceanu. Już wcześniej miałam wydrukowane morskie stworzenia, jednak ciągle brakowało mi "akwarium". Znalazłam też w torebce sklepową zaczepkę od zimowej czapki. Wszystko złożyło się na powstanie oceanu.


Stworzonka mają uchwyty, przez które można je złapać za pomocą pseudo wędki. Na ich odwrocie wypisane są ćwiczenia artykulacyjne. Łowimy i ćwiczymy.
Na odwrocie można zapisać wyrazy, zagadki - co nam w duszy gra.

Bul, bul.


Popularne posty z tego bloga

Rysunki z wyrazami

Fatum laptopowe. Jest mnie tutaj mniej, bo i mniej czasu, bo i sprzęt odmawia posłuszeństwa. W międzyczasie zbieram piny na pintereście, które przygotowuję do wykorzystania w terapii logopedycznej.
mój PINTEREST

Dzisiaj prezentuję Wam kształty z wyrazami do odczytania, do ćwiczenia w domu.

szlaczki kształty

W wakacje zdecydowanie się opuszczam w blogowaniu. Więcej zaangażowania wkładam teraz w wyszukiwanie pomocy dla osób, z którymi ćwiczę. I tak na przykład magiczne trójkąty z logozabawy ukradły mi chyba pół zajęć!
   W międzyczasie uczymy się czytać z moim bratem. Nie rozumiałam pojęcia "okres krytyczny" póki mały nie zaczął mnie katować chęcią czytania. Tym samym ucierpiała nauka pisania, która aktualnie wydaje się bardzo nudna! Trochę czytania, trochę zmyślania i mkniemy do przodu.

   Na przekór małemu zrobiłam kształtne szlaczki. A więc dzisiejszy post w zasadzie tylko o tym. Wypoczywajcie :)


koloRowanka "r"

Gotowa do druku, zagadkowa, a później kolorowa - kolorowanka. Skierowana do tych, którzy z "r" są na bakier.